Sizi Sevmeyen Bir Kişiyi Kendinize Can-ı Gönülden Bağlama

Sahih niyet ile abdest alınarak okunan bu güçlü dua Allah’ın izniyle karşılıksız kalmaz. Sizi sevmeyen ve sevmesini dilediğiniz biri için okunur.
Bismillahirrahmanirrahim.
La ilahe illallah-ül-halim-ül-kerim. Sübhanallahi Rabb-il-arş-il-azim. Elhamdü lillahi Rabbil âlemin. Eselüke mucibati rahmetike ve azaimi mağfiretike vel ganimete min külli birrin vesselamete min külli ismin la teda li zenben illa gafertehü vela hemmen illa ferrectehü vela haceten hiye leke rıdan illa kadayteha ya erhamerrahimin..
Türkçe Meali;
Hâkim ve kerim olan Allah’tan başka ilah yoktur. Yüce arşın Rabbini tespih ederim. Hamd, alemlerin rabbi Allah’a hastır. Rabbim! Senden, rahmetini ve mağfiretini gerektiren değerli şeyleri ve her günahtan uzak olmayı istiyorum. Allahım! Bizde bağışlanmadık günah, atılmadık üzüntü, senin rızana uygun- giderilmedik ihtiyaç bırakma, ey merhametlilerin merhametlisi.

Arananlar:

One Response to Sizi Sevmeyen Bir Kişiyi Kendinize Can-ı Gönülden Bağlama

  1. idris dedi ki:

    Slm hocam nasılsınız. Hoc baglama celb istiyorum nasil olacak lütfen yardımcı okun cok zor durumdayim . Nasil ulasicaz size . Kac tane hoca ile gorustuk parayi gonder hesaba bende muska gondericem diyor hocm allahin askina nasil guvenrlim lütfen musait olunca ararsaniz bi gorussek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir