Sevgi Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

İnsan sevdiğine içinde çok saf ve temiz duygular beslerken bazı durumlarda bu sevgiden karşılık göremeyebilir. İstenilen ilgi ve alakanın gösterilmemesi durumunda karı kocalar bile ayrılık derecesine gelebilmektedir. Günümüzde buna örnek bir çok sorun bulmak mümkün. Fakat sorunları ortadan kaldırmak amaçlı sevgi büyüsü, bağlama büyüsü ve muhabbet büyüsü gibi bir çok büyü çeşidine başvurulabilir. Veya konu ile ilgili okuma ile yapılacak çok tesirli dualara da yer verilmiştir. Sevgi, baglama ve muhabbet konularında dua yöntemleri ile sorunları çözmek için çalışmalar yapılabilir.

Kişi kendinde bu sorunu çözemediği durumlarda destek almak için arayışlar içersine girer. Uzun süren araştırmaların sonucunda işinde uzman olmuş medyum veya hocalar bulunarak kendilerine sorun ve sıkıntılar aksettirilir. Çözüm üretmek adına bilgi sahibi olan medyum size yaptığı çalışmalar konusunda bilgi verecektir. Kendini sevdirmek veya bağlama konusunda bir çok yöntem bulunur. Bunlardan hangisini yaptırmaya karar vermek sizin kararınızdır.
Uzman, doğru ve güvenilir medyum hocaya ulaşarak; Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçip hocaya danışabilirsiniz

kuvvetliaskbuyuleri

12 Responses to Sevgi Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

 1. Neşeli 35 dedi ki:

  Selamlar, ben izmirden isim yazmak istemedim medyum burak bey ile bu site üzerinden iletişime geçtim sonra zaten fark ettim ki medyumburak-cm resmi sitesiymiş gerçekten işine aşık bir karakter. Düzgün yalan sız ve içten. Anlattıkları da başka medyum hocalarca olduğu gibi kesinlikle değil neyse onu söylüyor. En etkili çalışmaları arasında olan aşk celbini bende yaptırmaya karar verdim izmirde olduğum için burak bey konyada ikamet etmekteymiş o yüzden iş yerime kargo ile geldi gümüş kaplı etkili bir dua tılsımı. Kullanımı da kolay ve yasağı olmayan bir işlemdi. Lafı fazla uzatmak istemiyorum aslında medyum burak beyi ben daha önceden de hatırlıyorum uzun yıllardır bu işi yaptığını bir yakınım başvurmuştu kendisine yıllar önce bende ismi aklımda kalınca. Sonuç olarak kendisine çok teşekkür ederim çünkü gerçekten beni mağdur etmedi menun kaldım;)

 2. bekir sunta dedi ki:

  Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( ask@asiketmek.com)

 3. GÜLŞAH dedi ki:

  Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

 4. Derya dedi ki:

  Ben lokantada garsonluk yapan bir bayanım. Sırf benim için lokantaya hergün yemek yemeye gelen çocuk artık tamamen buraya abone olmuştu. Yemek yerken bana bakması, gülümsemeler derken ben çocuğa aşık oldum. Ama 1 aydır gelmemesi beni çok kötü korkutmuştu. ne telefonu var ne adresi hiç bir şeyi yok adını bile bilmiyorum. Medyum Burak bey ile sosyal medyadan tanıştım ve durumu tüm ayrıntılarıyla anlattım. Bana aşk celbi yaptı 2hafta içerisinde sevdiğin adam geri gelecek dedi ve dediği oldu. Şimdi bu günlerde lokantaya geliyor ama orası benim için bir iş yeri nasıl anlatıcam ona bir şeyleri biliyorum. en azından geri dönmesi beni çok mutlu etti çok sağolun hocam

 5. Serkan dedi ki:

  kız arkadaşımla aramızda çok ciddi anlaşamadığımız bir problem vardı. birimiz negatif birimiz pozitif düşünüyorduk ve kararlarımızı ne yaptıysak değiştiremedik. Burak abi sağolsun işimi halletti kız arkadaşımı yaşayacağımız şehre gelmesine ikna ettik. Allah razı olsun

 6. Asude dedi ki:

  Bu arada medyum Burak büyü yapmıyor arkadaşlar büyü yapmak günah ve ciddi sorunlar ortaya çıkarabiliyor bu yüzden kendisi vefk, tılsım, celb gibi şeyler yapıyor ve bunların da büyü ile alakası yok. Ben de sevdiğim adama sevgi vefki yaptırdım işe yaradı. Gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

 7. özlem dedi ki:

  2 yıllık evli bir bayanım İstanbul gibi büyük bir şehire gelin gittim. Erzurum’dan İstanbul’a gitmek bir hayli beni ürkütmüştü. Ürkmemdeki sebepler de gerçekten başıma geldi. Eşim tarafından dayak yiyor kısacası şiddet görüyordum. Çünkü her defasında kocam beni sevmedğini söylüyordu. Ben de sevgi büyüsü diye arattırdım Medyum burak hocanın sitesine denk geldim. Hoca ilk konuşmamızda büyü yapmıyoruz deyince baya baya hayallerimin yıkılma noktasını yaşamıştım ama sevgi vefki yaptığını söyledi biraz bu konu hakkında bilgi aldıktan sonra anladım ki sevgi büyüsünden daha etkili bir şeymiş. Kocam da madem beni sevmiyor al sana sevgi dedim kısa sürede etkisini gördüm kocam olacak kişi şimdi dizimin dibinden ayrılmıyor. Sen çok yaşa Burak hoca.

 8. rüveyda dedi ki:

  sevgi büyüsü yaptıran var mı?

  • nurettin dedi ki:

   var ama büyü değil. Sevgi tılsımı yaptırdım medyum burak hocaya. faydasını gördüm sizin hikayeniz ne bilmem ama sevgi aşk gibi konularda burak hocayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 9. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba, yorumları okudum ve bu yorumlara nitekim yazma gereği duydum. Burak hocam ben Yılmaz. Eskişehirden yazıyorum size. Büyü yapmadığınızı biliyorum. Zaten bende büyüye karşı olan birisiyim. Ben 2 yıllık nişanlılık dönemi geçirdim ve nişanlım beni aldattı. Şimdi kızlara karşı güven sorunu yaşıyorum. Fakat evlenmek ve yuva kurmak da istiyorum. kiminle denesem güven sorunu ile kavga ediyoruz ve ayrıloyoruz. Ne yapmam lazım bana yardımcı olabilirmisiniz. Son zamanlarda bir kız ile konuşuyorum ama şüphe de duymuyorum değil halen emin olamadım.

 10. Ömer kanmaz dedi ki:

  Eşimle sorunlar yaşıyorum bana hiç yaklaşıyor adeta benden tiksiniyorum maddi sıkıntılarımız var zor günler geçiriyoruz eşimi n bana tekrar eskisi gibi aşık ve sözümü dinlemesi ıÇin ne yapıla bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir