Muhabbet Arttırmak için Dualar

Eşiyle veya sevdiği kişiyle arasında muhabbet sorunu olan kimseler için hazırlanır. Sevgi aşk muhabbet konuşarı genel bir işlemdir. Sonu evlilikle bitsin amaçlı hazırlanmaktadır. Kişiye özel olarak tılsımlı dualar şeklinde yapılır. Medyum ve hocalar tarafından yapılan etkin çalışmalarıdr. Muhabbet ve güzel geçinmek amacıyla sevdiğinize karşı yapılır. Etkili dualar sayesinde hazırlanmaktadır. Kişiye özeldir ve etkileri ıspat edilmiştir.

Bu yönde yapılan niyetler de çok önemlidir. Tatlı muhabbet ve güzel geçim için aşağıdaki duayı tatlı bir şey üzerine veya bir meyve üzerine .. kere okuyup sevdiğine yedir, deli divane olur.BismillahirrahmanirrahimAllahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçerek danışabilirsiniz..

Arananlar:

2 Responses to Muhabbet Arttırmak için Dualar

  1. Ferda dedi ki:

    Meraba hocam ben kısmetimin kapali oldugunu dusunuyorum zira hic bir isim yolunda gitmiyor evlenemiyorumda .. yardim ederseniz cok mutlu olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir