Karı Koca Arasındaki Soğukluğu Bitirmek İçin Dua

Bu dua ile eşler arasındaki soğukluık haklarında hayırlısı ise kısa süre zarfı içerisinde bitecektir. Etkili bir duadır. Bu dua sayesinde eşler arasındaki muhabbet artacak ve soğukluk bitecektir.

Birbirlerine karşı ülfet ve sohbet etmeleri gerekirken bilakis birbirinden nefret eden karı-koca yada iki birader gibi kimselerin aralarında bulunan buğz ve adavetin giderilmesi ve yerine sevgi ve muhabbetin getirilmesi istenirse yenilecek şey üzerine bir defa sure-i vakıa okunur ve sonra şu aşağıda yazılı olan duayıda okuduktan sonra o yenilecek şey bir şeker veya meyve gibi tatlı herhangi bir şey aralarında sevgi ve muhabbeti arzu olunan iki kimseye verilip yedirilirse cenab-ı hak va cibül vücut hz.lerinin izni ve lutfu ile aralarındaki adavet ve buğz gider ve artık onları ancak ölüm ayırır.
Dua-yı şerife budur.
tevekkelu ya huddamü hazihissureti bil ülfeti velmahabbeti beyne keza ve keza bihakkı behtubi behtubi lehubi lehubi ecip ya samunü zu behain ve cemalin tevekkelu ya huddamü hazihissuretiş şeriyfeti bilmahabbatid daimeti velvedadi beyne fülan ibni fülan ve fülan ibni fülan bi hakkı hazihissurete aleyküm ve taatüha ledeyküm.
keza ve keza fülan ibni fülane yerlerde kişilerin isimleri ve annelerinin

bir bardak suya 786 kez besmele okuyup sevdiğinize içirirseniz sizi son derece sever.

Arananlar:

One Response to Karı Koca Arasındaki Soğukluğu Bitirmek İçin Dua

  1. Hulya dedi ki:

    Hocam bu verdiginiz duada anne ve eslerin isimleri tam olarak nerde okunacak bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir