Evde durmayan eşleri ve bağlama duası

Eşnizin evden daima gidiyor evde durmuyorsa bu etkili yöntem ile eşinizi eve bağlayacak ve mutlu mesut yaşamınıza devam edeceksinizdir inşallah.

87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:

bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.

1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.

vakti zamanında benim üst katta bir yaşlı teyze vardı. allah rahmet eylesin. nur yüzlü bir kadındı fakat ismini unuttum. benim o zamanlar eşimle aram iyi değildi ve eve gelmemek işin uğraşır ya çok geç vakitlerde gelir vede hafta sonları annesinin yanından ayrılmaz. annem teyzeye benim durumumda bahsedince teyzede bunu yazdırdı bize. fakat benim içimden gelmiyordu okumak. ben okumadım. tam net hatırlıyamıyorum ama ablam benim adıma yapmıştı. ondan sonra eşim evine bağlandı.

Arananlar:

5 Responses to Evde durmayan eşleri ve bağlama duası

 1. Yaren dedi ki:

  bana da yardım edin burak hocam herkes sizden konuşuyor:(

 2. MURTAZA ÖZKAFA dedi ki:

  TELEFON NUMARASI VAR BURAK HOCAYA AYİT SANIRIM MAİL ATACAĞIM BEN MEDYUMBURAK@GMAİL.COM SANIRSAM

 3. Zeynep dedi ki:

  87fatıha 3ıhlas yıne 1fatıha dglmı hocam

 4. Derya dedi ki:

  Hocam benim eşim evde durmayı sevmiyo sürekli arkadaslarına gidiyo kaynanamın komşuna gidip saatlerce oturuyo neymiş efendim orda muhabbet varmış ama eve gelince sıkılıyo onların kızlarını gezmeye götürüya çocukları niye almadım diyorum ısrar ettiler diyo vakit bulamadım diyo yani sizin anlıcanız hocam eşim eviyle ilgisi yok bide şunu dicem evimizde prablem yok kavga yok sakin tam karılık vazifemi yapar onu rahat ettirim

 5. HELİN dedi ki:

  SİTEDEN ARAMALISIN MEDYUM BURAK HOCA BU SİTELERE REKLAM VERİYORMUŞ. KENDİSİ ÖZEL ÇALIŞMALAR HAZIRLIYORMUŞ BENDE YAPTIRCAM DERYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir