Etkili Celbiye

Celbiyeler bir çok amaç için hazırlabilen tılsımlı uygulamalardır. Kişiye özel olarak hazırlanır ve etkilerini bir çok insan bilir. Ancak herşeyde olduğu gibi Bu konularda da Yüce Allah’ınz izni rızası esastır.

Duaya başlamadan önce ;
abdesli ol,kıbleye otur,üstün başın tırnağına kadar temiz ola,ağzın soğan sarmısak sigara kokmaya.
7 selavat
7 istiğfar okuyasın.
niyetini söyleyip
10 defa besmele çekesin.

Bismillahirrahmanirrahim,
Elhamdü lillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
Allahümme yâ câmian nâsi li yemin lâ raybe fih*İcma’beyni ve beyne (fülânete…yerine şahsın adı ) binti (fülânete….kişinin adı) *inneke lâ lâ tuhlifül miâd*âmin

Verilen dua sabah namazından sonra veyahut geceleyin 101 kere okumak sureti ile her gün okunur.
(101) defa okuyamanlar (41) kere okuya.

Helal işler için okununca faydasını görmeyen yoktur.
Şunu bilesiniz arkadaşlar tesirsiz dua yoktur.
Tesirsiz kalp ağız ve sesleniş vardır.
Dualara sığındığınız vakit inancınınızı ve umudunuzu okuduğunuz dua üzerine yoğunlaştırasınız.
Hak ve huzur için okunan hangi dua varki yerini bulmamıştır.
dileği olanlar Yazaki bilsin güvensiz ihlassız okuyanlara örnek olsun Nefsin için okuma mutlu bir yuva amacı ile okuyasın inş Allahın izni ile dileğin gerçekleşir

15 Responses to Etkili Celbiye

 1. serdal dedi ki:

  sevdiğim arkadaşımla hep küsülüyüz barışmak için ne yapmam lazım

 2. Salman dedi ki:

  Selam.benim karim bizden habersiz annesine telefon acmis ve yalandan soylemis beni olduruyorlar.cabuk gelin annesi uzaktda oldugu icin ablasinin kocasi gelmis ve goturmus vw ustelik evde olan butun altinlari hirsizlamis.onlarin bu isi yapmalarina gore pisman olmalarini istiyorum.

  • İsimyok dedi ki:

   Merhabalar arkadaşlar bana göre en etkili celbiye harmuradır. Ben uzun zamandır bu konular üzerine yoğunlaştım. En etkili profesyonel şekilde yapan medyum burak hoca olduğu kanısına vardım. Hatta yaptıran kişilerle bile irtibate geçtim o derece emin olmak için. Sonra kendim test etmeye kalktım çünkü bende bu konuda oldukça müzdariptim. Allah razı olsun 18 günde etkisini göstermeye başladı süper bir enerji etki tabiki önce herşey Allah’tan kendisine teşekkr ediyorum burak hocamı iyiki tanıdım çok minnettarım

 3. MERT dedi ki:

  MERT BENIM ADIM BURAK HOCAYI DENEDİN MI ÇOK GÜÇLÜ DUALAR YAPIYO

 4. Özel dedi ki:

  Ayrıldığım sevgilime kavuşmak için ne yollar denedim bende hatırlamıyorum. Taki medyum burakla tanışana kadar umudum kalmadı gibi bir şeydi. Burak beyle konuştuktan sonra içim rahatladı ferahladım kendimi toparladım. Ondan sonra bu isin olacağına sevdiğim insana tekrar kavuşacağıma dair inancımı yeniden kazandım ve medyum burakla çalışmaya karar verdim. Burak hocayla çalışma kararı verdiğim içinde çok mutluyum. Hem sevdiğim insan bana aşık bir şekilde geri geldi hem burak hoca gibi iyi niyetli bir insan tanımış oldum. Çok anlayışlı iyi niyetli birisi. sadece çalışmaları vefkleri değil kendiside gerçek bir insan. Gönderilen vefki üzerimde taşımaya başladıktan sonra bir şeylerin değişeceğini en başında anlamıştım zaten. Kendine medyum diye nitelendiren ve bu işlerle alakası bile olmayan kişilerden çok daha farklı. Her şey için çok teşekkür ederim size Burak hocam sevgiyle kalın beni unutmayın benim dualarımda hep siz olacaksınız.

 5. BADE dedi ki:

  Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

 6. KaZIM dedi ki:

  Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

 7. elif dedi ki:

  evleneceğim kişiye aşk celbi yaptırdım. Nolur nolmaz diye nişan atmak istemiyorum çümkü ailelerimiz arasında sorun çıksa da kocam olacak erkek ailesini arkasına almasını biliyor. Aşk celbi gerçekten işe yaradı.

 8. Muhammer dedi ki:

  Aşık olamıyordum. Piskolojik bir sorun olduğunu düşünüyordum ama birisi bana büyü yaptırdığına inandığım için medyum burak hoca ile görüşme sağladım. Bana aşk celbi yaptı ve 1 ay gibi kısa bir sürede aradığım aşkı buldum.

 9. Asım dedi ki:

  celbiyeyi bilmem ama harmura aşk celbi yaptırdım faydasını gördüm. Teşekkür ederim hocam iyiki sizi tavsiye etmişler iyi ki sizi aramışım şuan çok mutluyum.

  • Burçin dedi ki:

   harmura aşk celbini bende duydum bu aralar gündemimde ne kadar ücrete yaptırdınız. Zannedersem burak bey çok istemiyor herhalde.

 10. Asiye dedi ki:

  Merhaba hocam bu fülanete binti fülanete kısmı bazen fülan ibni fülanete diyede geçiyor. O kısımlara bayan birisi erkek için yapacaksaksa neleri getirip okumaladır? Şahıs adı dediği erkek ismi kişinin adı dediği kendi adımız mı olacak ? Erkeğe yapınca binti mi ibni mi kullanmamız gerek?

 11. Zana dedi ki:

  Merhabalar hocam sedigim adamla 8 yildir birlikteyiz kac defa istedi babam vermedi😔 oda kizdi baskasiyla nisanlandi ama pisman hala birbirimizi seviyoruz ve ben onusuz hic bisy yapmak istemiyorum ne yapmaliyim 😭😭

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir