Erkeği Kendine Bağlamak için Celp Yapma

Dilediğiniz bir kimseyi kendinize bağlamak için yaparsınız. Bu yöntem gündüz vakti yapılır. Ağaçlık bir alanda yapılır. Uygulamayı dışarıda yapabilirsiniz. Sizin celp yaptığınız zaten anlaşılmayacaktır.
Daha çok bu iksirdir aslında. Karışım hazırlandıktan sonra kişiye yedirilir ya da içirilir.
Cadde üzerinde ki ağaçlık alanlardan bahsetmiyorum en azından bir parktan en iyisi bir ormandan. 5 adet taş toplayın. … değişik ağaç cinsinden yaprak toplayın. Her hangi bir canlı alın bir tane. Böcek vs olabilir bu. Bunları aldıktan sonra teşekkür edin doğaya ve karılığını vereceğinizi söyleyin. Topladığınız taşları eve giderken yola geri fırlatın ve her taş atıştan sonra. Yapacağınız kişinin adını söyleyin ve “tahı aba tahı” diye … kez tekrarlatın en son evinizin tam kapısında atın ve yine sözleri söyleyin ve eve gidin. Üç yaprağı birbirine dikin ve bir suya koyun canlının kanını yada kendisini de suya koyun ve suya şu sözleri söyleyin “atiğin de can” diye … defa söyleyin. Suya tuz serpin ve iksir hazır.
Sudan toprağa biraz dökün ve “can de atiğin” diyin .. defa. Doğaya geri vermek için.
Bu iksiri kişiye içirin bu kadar. Etkisini kısa zamanda göreceksiniz.

Arananlar:

One Response to Erkeği Kendine Bağlamak için Celp Yapma

  1. Konul dedi ki:

    Merhaba.adet kani duasini bilmək istiyorum.kocam bir türlü evə baglanmiyor beni sevmiyo.basqa kadini sevdiyini diyor.ama beni seviyordu.bana yardim edin.tesekkür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir