Denenmiş kısmet duası

Bu duayı okuyan bir kız arkadaşımı bugun istemeye geliyorlar. Allah’ın izniyle size de hayırlı bir kısmet çıkar ve evlenirsiniz.

lah’ın ismi şeriflerinden birisi de ‘El-Fettâh’ olup, anlamı; kapalı olan her şeyi inayetiyle açan, her zorluğu hidayetiyle gideren İlâhi Zât demektir.

bu ismi şerifi hergün sayısız okuyabilirsiniz.ve allahdan herzaman hayırlısını isteyin ben denedim bundan 1 kaç ay önce bu ismi çokca zikrettim bunun yanında ya vedüd,el gafur ismini muska haline getirip çantamda taşıdım ve allaha şükürler olsunki allahım kabul etti ve hiç ortada bişey yokken nasip çıktı ve pazar günü görücü geldi bu akşamda istemeye geliyorlar allahım bu insan benim için hayırlıysa olsun diyorum ve şükredin arkadaşlar

El-Fettâh’

Zamanların Fâtihisin

Lutfile nusret edensin
Mü’mini cihanda muhsin

Seçen sensin “Yâ Fettâh”

(Musa Tektaş)

Yâ Fettâh,

Ey büyük Allah’ım,

Sabahın ılık rüzgarı, hanemize koşarken, uzaklara hicret eden ak mintanlı gün, tepelerin üzerinden aşarken, vadilerin üzerinden devrile devrile akan berrak sular ırmağından taşarken ben ellerimi açtım, sana geldim. Kapına geldim. Üzerime kapanmış sandığım ihsan kapına geldim. Hüznün sarkacında asılı duran kederli yüreğimi sana getirdim. Yüreğim senin inayetinle durulmak ister. Sen merhametinin sığınağına geldim, uyumaya, durulmaya ve yeniden doğrulmaya… Ağır ağır yükleri taşıtmayan, belalı sulara girdiğimde boğulmama geçit vermeyen sensin. Kalbimi onaran sen.Tüm hüzünlerimi bıraktım zehrin avuçlarına, geldim. Kalbim, anahtarı sen de olan huzur kapısından içeri girmek diler. Bütün pişmanlığım, bütün kederim ve sana olan aşkımla geldiğim kapını, engin lütfunla aç Rabbim. Aç ki senin ikliminin sırrına ereyim, senin ateşinle yanayım.

Şükürler sana Rabbim, şükürler olsun…

Nurunla, rahmetinle muhabbetler saçansın…

Kilitli kapıları ihsanınla açansın.

Bize bütün kapıları

Açan sensin “Yâ Fettâh”

Zaferlerin ayetlerde
Geçen sensin “Yâ Fettâh”

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir